Графік роботи:

Будні дні:  09:00–17:00

Сб, Нд:вихідні (Онлайн режим)

E-mail: metal-kontur@ukr.net

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Виробництво та продаж вогнегасників порошкових та вуглекислотних в Києві та Україні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вогнегасники. Виробництво та продаж вогнегасників порошкових та вуглекислотних 

Широкий вибір пожежного обладнання та спеціалізовані засоби, які допоможуть в екстрених ситуаціях впоратися з вогнем, пропонує сучасний ринок. Наявність і регулярна перевірка пожежних вогнегасників, а також правильно оформлені плани евакуації на випадок пожежі допоможуть уникнути матеріальних збитків та людських жертв.

Всі знають, що на робочому місці обов'язково повинен бути вогнегасник, але не кожен знає як ним користуватися. Один і той же вогнегасник не буде ефективний проти всіх видів вогню. Існують різні типи вогнегасників для будь-яких класів пожеж та причин його загоряння.

Пожежний ризик допоможе визначити який може знадобитися вогнегасник. Далі слід переконатися, що вогнегасник встановлений необхідного розміру та маси, а також правильного класу.

Вогнегасники були, залишаються одним з найбільш надійних і затребуваних засобів боротьби з пожежею. Обов'язково вогнегасники повинні перебувати в офісних, торгових, спортивних, навчальних, розважальних центрах, адміністративних будівлях, лікувальних, громадських установах, цехах промислових і виробничих підприємств.

У деяких випадках за допомогою вогнегасників можна ліквідувати вогнище загоряння власними силами ще до приїзду пожежної команди. Ефективність впливу багато в чому залежить правильно обраного типу вогнегасника для тієї чи іншої категорії приміщення.

Які бувають види вогнегасників, який принцип їх роботи, пристрій і області застосування - читайте на нашому сайті.

Вогнегасники - це найбільш ефективне первинним засобом боротьби з вогнем. Застосовуються вогнегасники для придушення невеликих за площею меж займання, не використовуються для гасіння пожеж великих обсягів, які можуть нести в собі небезпеку для людського життя.

Конструкція вогнегасника - це металевий балон, наповнений огнетушащим складом. Під дією високої внутрішнього тиску при відкритті випускного клапана речовина витісняється через шланг або воронку на вогнище спалаху. Надмірне внутрішній тиск формується за рахунок накачування витісняє газової суміші в балон або хімічною реакцією від детонації заряду. Закачні моделі вогнегасників найбільш надійні і поширені на ринку - купити їх можна в різних модифікаціях і ємностях.

🔥Класифікація пожеж

Існує шість класів пожеж: клас «A», «В», «С», «D», «електричний" і клас «F».Вогнегасники

«А» - Горючі матеріали є джерелом вогню.

«В» - Горючі рідини є джерелом вогню.

«С» - Горючі гази є джерелом вогню.

«D» - Горючі метали є джерелом вогню.

«F» - Харчові олії та жири є джерелом вогню.

✔Незалежно від типу вогню, завжди будуть присутні одні й ті ж чотири елементи:

  • паливо;
  • тепло;
  • кисень;
  • ланцюгова реакція.

Існує теза, яка полягає в тому, що вогонь можна загасити, видаливши один або декілька з цих чотирьох елементів. Для кожного класу пожежі розрізняються паливо, джерело тепла і ланцюгова реакція. Залежно від класу повинні бути застосовані різні типи вогнегасників. Якщо пожежа класу «А» може бути безпечно загасити водою, пожежа класу С не може, оскільки вода буде проводити електрику і з'явиться ризик для життя людини, який гасить пожежу.

Класифікація вогнегасників. Що потрібно знати, щоб купити вогнегасник з високим рівнем якості.

Вогнегасник по праву носить статус першовідкривача автоматичного пожежогасіння - до появи оперативного засобу люди використовували підручні засоби для гасіння виниклого вогнища небезпеки. Але, на жаль, витрачався дорогоцінний час на те, щоб позбутися вогню. Самим раціональним засобом визнано вважати воду. Але ось тільки скільки часу потрібно на те, щоб загасити вогонь, якщо людина в стані принести в руках максимум два відра.

🔥Розглянемо різновиди засобів пожежогасіння:

  • вогнегасники;
  • негорючі речовини та всілякий допоміжний інвентар - негорючі покривала, тканини, ящики з піском, лопати, відра або ємності з водою;
  • додаткові пристосування, що сприяють швидкому розкриттю конструкції - сокири, ломи, гаки та інше.

Якщо дотримуватися загальних правил пожежної безпеки, то територія, де знаходяться люди, повинна бути забезпечена комплектом всіх зазначених складових. Засоби розміщуються на пожежному щиті, з урахуванням того, що 1 щит на кожні 500 м2. Але серед усього розмаїття найефективнішим і затребуваним залишається вогнегасник.

Які бувають типи вогнегасників?

Для того, щоб купити вогнегасник в Києві з доставкою по Україні, потрібно розуміти, які типи вогнегасників існують і вибрати відповідний для себе варіант. Якщо знову повернутися до витоків створення вогнегасника, то можна помітити суттєву різницю в структурі та функціональності.

Основний принцип роботи сучасного вогнегасника - зберігання вогнегасної речовини під високим тиском і при необхідності оперативного використання при виникненні вогнища загоряння. Різниця з першовідкривачем складається в вогнегасної речовини.

Сучасні вогнегасники складаються з:

Вуглекислоти. Призначена для охолодження зони горіння і розводить газ.

Води і водних розчинів. Дуже рідкісне явище для сучасного вогнегасника, але в практиці ще зустрічається. Вони вважаються малоефективними.

Повітряно-механічна піна, яка виходить в результаті взаємодії води з піноутворювачем. Дуже актуальний вибір для гасіння горючих рідин.

Порошковий компонент. Вважається найпопулярнішим вибором, застосовуваним у вогнегасниках. Ефект досягається шляхом пригнічення процесів горіння та ізоляції зони горіння.

Якщо перед Вами стоїть завдання витіснити вогнегасний склад з балона, то під тиском закачайте всередину негорючий газ. Наприклад, азот або двоокис вуглецю.

Існують наступні підкласи вогнегасників:

Класифікувати вогнегасники можна в залежності від маси заряду і способу транспортування:

🧯Переносний - маса до 20 кг - ідеальний вибір для офісів і невеликих приміщень;

🧯Пересувний - 20-450 кг - практичний вибір метрополітенів і заправок;

🧯Стаціонарний - вважається системою автоматичного пожежогасіння.

На практиці порошкові вогнегасники змагаються тільки з вуглекислотними вогнегасниками за показниками параметрів і характеристик. Кожен з цих видів здатний зробити гасіння всіх класів пожежі.

🔥Розглянемо маркування вогнегасників

Залежно від виду заряду вогнегасники ділять таким чином:

🧯Повітряно-пінні;

🧯Порошкові;

🧯Водні;

🧯Вуглекислотні;

🧯Повітряно-емульсійні;

🧯Хладонові.

Кожен з перерахованих вище вогнегасників призначений для позбавлення від небезпечного вогнища загоряння. Особливу увагу варто звернути на цифрове значення, що визначає масу речовини в кілограмах в разі з порошковими вогнегасниками і в грамах, якщо водопінний йди аерозольний. Останнє слово науки і техніки в цьому питанні - це хладонові і повітряно-емульсійні вогнегасники.

Вогнегасник

Навіщо потрібні вогнегасники?

Винайдені понад століття тому такі засоби оперативного пожежогасіння, пройшовши значну модифікацію/модернізацію з урахуванням розвитку науки, технологій, появи нових принципів боротьби з вогнем, видів/типів пристроїв, ефективних вогнегасних речовин не тільки не втратили своєї актуальності, а й стали самодостатнім засобом, що дозволяє в лічені секунди як мінімум локалізувати/ліквідувати вогнище загоряння в приміщеннях або на території в самому початку розвитку.

Як влаштований вогнегасник?

Всі вогнегасники мають подібну конструкцію з невеликими від один одного відзнаками (запірно-пусковий механізм, додатковий балон або конструкція розтруба).

Як і який вогнегасник краще вибрати?

Якщо перед Вами стоїть завдання купити вогнегасник в Києві - можете бути впевнені в тому, що знайти його необхідний варіант не складе особливих труднощів.

При виборі вогнегасника необхідно враховувати кілька різних факторів:

Площа приміщення, що підлягає, його форма (наявність перегородок, коридорів, сходів) і шляхи евакуації. На 10 м2 в середньому потрібно 1 кг вогнегасної речовини.

Клас можливої ​​пожежі. Що буде горіти в приміщенні - тільки тверді речовини або також рідини, електроприлади і гази. Виходячи з цього вибирають вид вогнегасника, віддаючи перевагу універсальному.

Особи, які застосовують вогнегасник. Деякі моделі вогнегасників мають дуже велику вагу, а це ускладнює їх використання. Наприклад, вуглекислотний вогнегасник при масі заряду 4 кг має загальну масу до 16,5 кг, а порошковий з такою ж масою заряду важить всього 6,5 кг.

Фінансові витрати. Різні типи вогнегасників мають різні ціни при однаковій вогнегасній здатності. Потрібно розуміти, що кілька вогнегасників з більш низькою вогнегасною здатністю не можуть замінити один апарат з більш високими характеристиками.

Наявність пломб і сертифікатів. Пломби, які встановлені заводом-виробником, повинні бути чіткими, не мати ніяких видимих ​​пошкоджень. Обов'язкові сертифікати якості та паспорта на вогнегасники всіх типів.

Комплектування будівель і приміщень вогнегасниками необхідно проводити відповідно Типовим нормам належності вогнегасників. За відсутність вогнегасників, їх неналежне зберігання та несвоєчасне техобслуговування керівники підприємств несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафів.

🔥Запобіжні заходи

Категорично забороняється:

  • зберігання в безпосередній близькості від нагрівальних приладів, температура яких може бути вище + 500 ° С;
  • виконання робіт по ремонту виробів при наявності високого внутрішнього тиску в балоні;
  • нанесення механічних пошкоджень корпусу;
  • використання без захисної чеки і пломби;
  • використання при несправному індикаторі внутрішнього тиску;
  • піддавати корпус впливу агресивних речовин.

Вогнегасники

🧯Розміщення вогнегасників

Кожна частина приміщення унікальна і має свою причину виникнення пожежі. Важливо покрити кожен тип ризику, встановити вогнегасники і переконатися, що люди, які працюють або живуть в будинку, вміють ними користуватися.

Рецепція

Прийомні, вестибюлі і входи часто є однією з найжвавіших областей будівлі та зазвичай ризик виникнення пожежі там дуже високий.

Коридори

Коридори і сходи є центральною точкою доступу багатьох будівель, забезпечуючи необхідні шляхи евакуації в надзвичайних ситуаціях.

Офіси

Одним з основних потенційних пожежних ризиків в сучасному офісі - велика кількість робочих місць з електричним обладнанням, в тому числі і комп'ютерами і т.д.

Кухні

На кухні досить багато пожежонебезпечних зон, а з великою кількістю легкозаймистих речовин і в обмеженому просторі ризики виникнення пожежі збільшуються ще більше.

Лабораторії

Важливо, щоб співробітники лабораторії були повністю обізнані про будь-яких займистих речовинах і відповідних засобах пожежогасіння.

Склади

Оскільки склади зазвичай мають більшу площу, ніж більшість приміщень, зазвичай рекомендується встановлювати більш потужні

Вогнегасники для покриття більшого простору. Переконайтеся, що ваше приміщення захищене.

Тепер, коли достатньо інформації, можна перевірити вогнегасники в приміщенні і переконатися, чи правильний клас вогнегасника, який знадобиться у разі пожежі на конкретному об'єкті. Можуть знадобитися різні типи вогнегасників в різних областях приміщення.

Слід строго виконувати правила користування вогнегасників, для найбільшої ефективності роботи і щоб уникнути помилкового спрацьовування слід дотримуватися наступного алгоритму:

  • видаліть пломбу і запобіжну чеку, що блокує натискання;
  • відвести вгору пускову ручку;
  • направити пістолет на вогнище спалаху;
  • провести гасіння.

Після відведення пускової ручки відкривається подача газу до порошку, відбувається змішування і подальша аерація. Залежно від моделі, пусковий пістолет може бути відсутнім, в такому випадку подачі газу і одночасного пусук туша суміші здійснюється шляхом натискання рукояті на ковпаку вогнегасника.

Дії співробітника в разі пожежі або ознак горіння (задимлення, запах гарі, підвищення температури і т.п .:

  • припинити роботу;
  • відключити електрообладнання;
  • повідомити про те, що сталося по телефону в пожежну охорону, при цьому необхідно назвати адресу об'єкта, місце виникнення пожежі, своє прізвище.

Прийняти по можливості заходи щодо евакуації людей, гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння, збереження товарно-матеріальних цінностей.

Особливості гасіння пожеж і загорянь порошковим вогнегасником

Час викиду порошку становить від 6 до 15 секунд. При гасінні порошковими вогнегасниками загорянь вогонь ліквідується, як тільки зона горіння буде оточена хмарою порошку необхідної концентрації.

На самому початку гасіння можна занадто близько підходити до осередку пожежі, так як через високу швидкість порошкового струменя відбувається сильний підсос повітря, який тільки роздмухує полум'я над вогнищем. Крім того, при гасінні з малої відстані може статися розкидання або розбризкування палаючих матеріалів потужним струменем порошку, що призведе не до гасіння, а до збільшення площі вогнища пожежі.

Порошковими вогнегасниками забороняється гасити електрообладнання, що знаходиться під напругою вище 1000 В.

Не слід використовувати порошкові вогнегасники для захисту обладнання, яке може вийти з ладу при попаданні порошку (деякі види електронного обладнання, електричні машини колекторного типу і т.д.).

Порошкові вогнегасники через високу запиленість під час їх роботи і, як наслідок, різко погіршується видимість вогнища пожежі і шляхів евакуації, а також дратівної дії порошку на органи дихання не рекомендується застосовувати в приміщеннях малого об'єму (менше 40 куб. м).

Алгоритм приведення в дію вогнегасника:

Висмикнути опломбовану чеку.

Відійти від вогнища пожежі на 3-4 м.

Привести вогнегасник в дію:

  • з вбудованим джерелом тиску - відвести вгору рукоятку запуску газового балончика, натиснути пензлем руки на ручку пістолета-розпилювача;
  • закачні вогнегасники - натиснути на ручку запуску.

Допускається багаторазове користування і переривчаста дія.

Струмінь вогнегасного порошку направляти під кутом 20-30 °С до палаючої поверхні. Після закінчення гасіння натиснути на ручку запуску і викинути залишок порошку в сторону від себе.

Де можна купити вогнегасники?

Вогнегасник купити в Києві Ви можете на сайті компанії Метал-Контур. Оскільки вогнегасники є специфічним товаром, їх продаж і обслуговування повинні проводити тільки спеціалізовані організації.

Купуючи вогнегасники, задавайтеся питанням, де і як ви будете проводити їх подальше технічне обслуговування, зарядку, яка знадобиться вже через 5 років або раніше. Чи можна покластися в цьому на продавця або доведеться кожного разу шукати по місту пункти перезарядки.

При забезпеченні пожежної безпеки вкрай важливо звертатися в компанію з бездоганною репутацією і досвідом, здатну запропонувати:

  • послуги первинного обстеження об'єкта захисту, проектування, монтажу та введення в експлуатацію систем пожежогасіння, попередження про пожежу та евакуації;
  • послуги розробки внутрішніх регламентуючих документів;
  • послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування технічних засобів;
  • широкий асортимент виключно сертифікованого протипожежного обладнання.

Перезарядка вогнегасників різних видів. Терміни, періодичність та перевірка.

Вуглекислотні

Підлягають перезарядці один раз в п'ять років, при цьому повинна проводитися щорічна перевірка на витік СО2 із записом в картці перевірки.

При зниженні маси вуглекислоти більш ніж на 5% або 50 гр., Вуглекислотний вогнегасник підлягає перезарядки.

Порошкові

Тип вогнегасника                                                                                        Терміни перезарядки

ОПУ-2-01, ОПУ -2-03, ОПУ-2-02М                                                       Один раз на рік

ОПУ-2 02, ОПУ-2-04, ОП-5, ОП-5А, ОПУ-5                                     Один раз на два роки

ОПУ-5-01, ОП-5Г, ОП-100                                                                         Один раз в чотири роки

ОП-1 (з), ОП-2 (з), ОП-3 (з), ОП-5 (з), ОП-10 (з)                         Один раз в п'ять років

Порошкові вогнегасники при щорічному технічному огляді вибірково (не менше 3% від загальної кількості вогнегасників однієї марки) розбирають, і проводять перевірку основних експлуатаційних параметрів вогнегасної порошку:

  • зовнішній вигляд;
  • наявність грудок або сторонніх предметів;
  • сипкість при пересипанні рукою;
  • можливість руйнування невеликих грудок до пилоподібного
  • стану при їх падінні з висоти 20 см;
  • вміст вологи і дисперсність.

У тому випадку, якщо хоча б по одному з параметрів порошок не задовольняє вимогам нормативної і технічної документації, всі вогнегасники даної марки підлягають перезарядці.

Порошкові вогнегасники, які використовуються для захисту транспортних засобів, повинні обов'язково перевірятися в повному обсязі не рідше одного разу на рік.

Пінні

Хімічно - пінні вогнегасники підлягають перезарядці не рідше 1 разу на рік.

Про проведену перезарядці вогнегасника будь-якого типу робиться відповідна відмітка на корпусі вогнегасника (за допомогою етикетки або бирки, прикріпленої до вогнегасника), а також в його паспорті.

Самі найчастіші запитання про види і типи вогнегасників:

Які вогнегасники бувають за розмірами?

За способом транспортування до місця гасіння загоряння вогнегасники поділяються на переносні (з повною масою до 20 кг) і пересувні (з повною масою від 20 до 270 кг).

Який термін придатності у вогнегасника?

Порошковий вогнегасник - щоквартальна перевірка тиску робочого газу. Термін придатності заряду залежить від типу порошкової маси і становить 4, 5 або 10 років. Балон підлягає заміні через 10 років.

Вуглекислотний вогнегасник - перевірка зважуванням 1 раз в 2 роки. Перезарядка кожні 5 років. Термін служби балона - до 15 років.

Вогнегасники, введені в експлуатацію, повинні підлягати технічному обслуговуванню, яке забезпечує підтримку вогнегасників в постійній готовності до використання і надійну роботу всіх вузлів вогнегасника на протязі всього терміну експлуатації.

Технічне обслуговування (ТО) включає в себе:

  • періодичні перевірки,
  • огляди,
  • ремонт,
  • випробування і перезарядку вогнегасників.

ВАЖЛИВО! Провітрюйте приміщення після експлуатації вогнегасника.

Ми перевіряємо вогнегасники на наявність дефектів, несправностей, проводимо перезарядку, повний ремонт або усунення неполадок. Для того, щоб замовити послугу технічного обслуговування протипожежного обладнання, зв'яжіться з нами заповнивши форму зворотного зв'язку, або за зазначеними на сайті номерами тут.

Купуючи вогнегасники в компанії Метал-Контур Ви отримуєте 100% якісний, сертифікований товар.

Професійна консультація та навчений і доброзичливий персонал до Ваших послуг!

Звертайтеся до нас!

Вогнегасники

 

Вгору