Графік роботи:

Будні дні:  09:00–17:00

Сб, Нд:вихідні (Онлайн режим)

E-mail: metal-kontur@ukr.net

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вогнегасники порошкові від виробника в Києві та Україні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Неймовірна ціна на вогнегасники порошкові в Києві від компанії Метал-Контур

Для оперативної локалізації вогню на місці знаходження джерела загоряння використовуються спеціальні пристосування. До таких відносяться вогнегасники порошкові. Це первинні засоби, що застосовуються при пожежогасінні. Вони заправлені спеціальним порошковим складом та вважаються універсальним рішенням, яке підходить для будь-яких об'єктів.

Вогнегасники порошкові випускаються в різних обсягах та модифікаціях. Вони використовуються для ліквідації пожеж у замкнутому просторі, а також на відкритому повітрі, усувають вогонь при загорянні електричного обладнання. Вони дозволяють за короткий час усунути полум'я або зменшити площу, на яку поширився вогонь до приїзду пожежної бригади на об'єкт гасіння. Вони дуже прості у використанні, що підвищує їх результативність у запобіганні поширенню спалаху.

Вогнегасники порошкові – основні напрямки застосування

Вогнегасники порошкові використовуються для ліквідації вогню в офісах, адмінприміщеннях, торгово-розважальних центрах, складах, у виробничих та промислових відділах. При виборі вогнегасника порошкового для об'єкта офісного призначення, потрібно враховувати той факт, що хоч і порошок є безпечним для здоров'я людини, але його вплив може пошкодити документацію на паперових носіях, окремі категорії матеріального майна.

Принцип дії для приведення до робочого стану:

  • відходимо від вогнища займання на 3-4 м;
  • зриваємо захисну пломбу;
  • вириваємо чеку;
  • переводимо ручку запуску у верхнє положення;
  • натискаємо спускову ручку;
  • направляємо струмінь порошкового складу у напрямку вогнища, обладнання тримаємо вертикально.
  • не допускається перевертання вогнегасника;

Випускати склад потрібно, цілячись безпосередньо у вогнище поширення вогню. Спочатку слід направити струмінь в основу та переміщатися у міру відступу вогню.

При використанні вогнегасника порошкового слід чітко виконувати такі умови:

  • спрямовувати струмінь порошку тільки в об'єкт займання - при цьому, щоб сам засіб не потрапив на інших людей;
  • у разі поломки вогнегасника порошкового заборонено проводити його ремонт, і тим більше якщо у вогнегаснику є при цьому тиск.

Вогнегасник порошковий - багаторазовий пристрій, при застосуванні можливі уривчасті дії.

Кут напрямку потоку порошкового складу 20-30 градусів до горіння.

Після завершення гасіння переводимо ручку запуску в нижнє положення та відкидаємо залишки складу убік.

Характеристики та особливості застосування:

Вогнегасники порошкові працюють на основі спеціального порошкового складу з вогнегасними властивостями. Це універсальний засіб, який використовують для нейтралізації займання всіх категорій речовин – рідин, газів, твердих предметів, електрообладнання.

Клас вогнегасника відзначається маркуванням на корпусі. Обладнання застосовується на будь-яких об'єктах при зовнішньому терморежимі від -40 до +50 градусів за Цельсієм. На підприємствах частіше використовують переносні види (об'ємом 1-10 л), професійні моделі – пересувні вогнегасники (об'ємом 50 або 100 л).

По маркування на балоні можна дізнатися для якої площі призначений вогнегасник. Наприклад, маркування ОП-5 означає, що такий вид вогнегасника здатний гасити площу, рівну приблизно 50 кв. м.

Не дозволяється:

Експлуатування вогнегасника порошкового за наявності будь-яких нерівностей та пошкоджень на балоні, запірно-пусковому механізмі, накидній гайці, порушенні герметичності сполучних елементів, несправності датчика тиску.

Розташування вогнегасника порошкового поруч із опалювальним обладнанням, а також у зонах прямого влучення сонячних променів.

Піддавати обладнання ударам або іншій механічній дії.

Направляти потік вогнегасного складу під час роботи у бік людей, що знаходятся поруч.

Зберігати вогнегасник порошковий слід у темному місці, без доступу сонячних променів, на відстані від високотемпературного обладнання.

Уважно стежити, щоб на поверхню вогнегасника порошкового не потрапляла волога та вода.

Мінуси обладнання:

  • порошковими вогнегасниками заборонено гасити електроустановки з напругою понад 1000В;
  • через забруднюючі властивості порошку цей тип обладнання не можна застосовувати для ліквідації вогню в дата-центрах, місцях розміщення електроніки, архівів, депозитаріїв, музейних експонатів тощо;
  • утворення пилової хмари, що суттєво погіршує видимість – особливо актуально для замкнених просторів;
  • відсутність ефекту охолодження – загрожує ризиком повторного займання горючих матеріалів від розпечених деталей (наприклад, будівельної арматури);

При виборі вогнегасника порошкового слід врахувати виоскодисперсність складів, відповідно - можливість утворення грудок. Це може призвести до зниження вогнегасних властивостей порошку. Даний тип обладнання вимагає суворого дотримання умов зберігання рекомендованих виробником.

Додатково на сайті компанії «Метал-Контур» можна замовити послугу технічного обслуговування (перезарядки) вогнегасників усіх видів.

Як замовити технічне обслуговування (перезаряджання) вогнегасників порошкових?

Для замовлення послуги з перезарядки вогнегасників з нашого каталогу залишайте заявку прямо на сайті або телефонуйте за вказаними телефонами. Наші фахівці допоможуть перезарядити вогнегасники всіх видів.

Можлива доставка вогнегасників порошкових в будь-який регіон України. Ми оперативно відправляємо порошкові вогнегасники Києвом, Одесою, Харківом, Дніпром та іншими містами України. Вартість транспортування розраховується за тарифами компанії-перевізника. По Києву діє послуга кур'єрської доставки вогнегасників власним автотранспортом.

Компанія Метал-Контур реалізує порошкові вогнегасники за доступними цінами. З характеристиками та вартістю ви можете ознайомитись на сайті. У нашому асортименті представлені порошкові вогнегасники різного обсягу, які є обов'язковими в автомобілі, на кожному підприємстві, офісі та інших громадських місцях – розважальних, торгових центрах.

Звертайтесь до нас!

Щоб переглянути російську версію сторінки, натисніть тут

Вгору